Контактирајте не: +389 2 30 99 363, +389 70 641 498, +389 70 233 235

ул Васил Ѓоргов 34/3-4, 1000 Скопје Погледни локација

Ласерски третмани

Ласерски третмани

Најновиот и најбезбеден ласер Asclepion Pro

Специјалистички Прегледи

Специјалистички Прегледи

Кожни заболувања, акни, коса, брада...

Естетски Третмани

Естетски Третмани

Мезотерапија, ботокс, пилинг, ПРП...

Регистрирај се за билтен

Регистрирај се за да добиваш наши билтени поврзани со сите новости, попусти и промоции: